TAKLAMPA med prismor 1900-talets slut.

324084. TAKLAMPA med prismor 1900-talets slut.

Höjd med kedja 55 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd med kedja 55 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 682