CARL MALMSTEN. Soffbord, "Lilla Salen", 1900-talets senare del.

324074. CARL MALMSTEN. Soffbord, "Lilla Salen", 1900-talets senare del.

Masurbjörk och björk

Längd 145 cm
Bredd 63 cm
Höjd 65 cm.

Ålders samt bruksslitage.
Fläckar finnes.
Skiva med skador.

Carl Malmsten (1888–1972)

Gör en kostnadsfri värdering!

Masurbjörk och björk

Längd 145 cm
Bredd 63 cm
Höjd 65 cm.

Ålders samt bruksslitage.
Fläckar finnes.
Skiva med skador.

Carl Malmsten (1888–1972)

Antal besök: 1 589