FRUKOSTSERVIS 14 delar, "Anemon", Marianne Westman, Rörstrand, samt brun rand Rörstrand.

324037. FRUKOSTSERVIS 14 delar, "Anemon", Marianne Westman, Rörstrand, samt brun rand Rörstrand.

8 djupa tallrikar, "Anemon", diam 20 cm.
6 äggkoppar Rörstrand, höjd 4 cm.

Slitage, någon smärre nagg på äggkopp.

Gör en kostnadsfri värdering!

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 3 572