KOVYLINA, MARINA (UKRAINE, ENDE 20. JAHRHUNDERT). ”Liggande kvinnlig naken”.

324012. KOVYLINA, MARINA (UKRAINE, ENDE 20. JAHRHUNDERT). ”Liggande kvinnlig naken”.

olja/duk. 80 cm x 80 cm Signerad och daterad (19) 96 nere till höger. A tergo kyrilliska och daterad. ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

HannoVerum
Antal besök: 1 143