RELIEF, gips, efter antiken.

RELIEF, gips, efter antiken.
3240013. RELIEF, gips, efter antiken.

Ca. 23x73 cm.

Nagg, slitage, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca. 23x73 cm.

Nagg, slitage, fläckar.

Antal besök: 959