ELEMENTSKYDD, 1900-talets början.

323929. ELEMENTSKYDD, 1900-talets början.

Elementskydd, trä, metall nät
Längd 130 cm
Djup utvändigt mått 36 cm
Höjd 76 cm.

Bruksslitage, färgsläpp, stötmärke.

Gör en kostnadsfri värdering!

Elementskydd, trä, metall nät
Längd 130 cm
Djup utvändigt mått 36 cm
Höjd 76 cm.

Antal besök: 5 424