VAS, Eva Englund samt LJUSLYKTOR, 3 st, "Eternell" Owe Elvén.

323897. VAS, Eva Englund samt LJUSLYKTOR, 3 st, "Eternell" Owe Elvén.

Vas SEA signerad höjd 16,5 cm.
Ljusstakar Orrefors höjd 8,5, 12 samt 15,5 cm.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Obetydligt slitage.

Antal besök: 858