STOLAR, 3 st, 1930-/40-tal, svarta.

323858. STOLAR, 3 st, 1930-/40-tal, svarta.

Svärtat trä, med dekor i björk, kannelerade ben. Lösa stoppade sitsar.

Slitage, repor, stötmärken, klädsel med fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 010