DEKORELEMENT, 1 par, i from av vinkannor, 1900-tal.

323855. DEKORELEMENT, 1 par, i from av vinkannor, 1900-tal.

Metall och keramik, höjd ca 42 cm.

Slitage, färgbortfall, bristningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 703