LENNART RANGHUSEN. Div teckningar (7). Tusch/akvarell. Osignerade.

32382. LENNART RANGHUSEN. Div teckningar (7). Tusch/akvarell. Osignerade.

Från 40 x 24 cm ner till 16 x 10 cm.

Gulnande.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gulnande.

Antal besök: 2 055