PIEDESTALER, 3 st, 1900-tal.

PIEDESTALER, 3 st, 1900-tal.
323819. PIEDESTALER, 3 st, 1900-tal.

Höjd: 99, 77 samt 53 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd: 99, 77 samt 53 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 069