LENNART RANGHUSEN. Div teckningar (5). Tusch/akvarell. 2 st signerade Lennart.

32381. LENNART RANGHUSEN. Div teckningar (5). Tusch/akvarell. 2 st signerade Lennart.

Från 35 x 25 cm ner till 13 x 10 cm

3 st är publicerade i tidningen VI Damer.

Något gulnande.

Gör en kostnadsfri värdering!

Något gulnande.

Antal besök: 1 200