JAKTTROFÉER, rådjur, 5 stycken, 1900-tal.

323782. JAKTTROFÉER, rådjur, 5 stycken, 1900-tal.

Längd på hornen 11-24 cm.

Bruks och åldersslitage
Ett horn släppt från platta
Några hornspetsar med äldre frakturer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd på hornen 11-24 cm.

Bruks och åldersslitage
Ett horn släppt från platta

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 964