URNA, Gustafsberg, daterad 1889.

323728. URNA, Gustafsberg, daterad 1889.

Höjd 26 cm, diameter 18 cm.

Ett par sprickor vid halsen och smärre nagg på foten. Möjligen har det finnits ett lock.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 26 cm, diameter 18 cm.

Antal besök: 851