BESTICK i rostfritt stål och bakelit, 31 delar, Glabo, 1950-tal.

323702. BESTICK i rostfritt stål och bakelit, 31 delar, Glabo, 1950-tal.

10 knivar, längd 22 cm
9 gafflar, längd 19 cm
11 skedar, längd 18,5 cm
Stämplade Glabo Rostfritt.

Bruksslitage
Anlupna skaft
1 avbruten bit på gaffelbaksida.

Gör en kostnadsfri värdering!

10 knivar, längd 22 cm
9 gafflar, längd 19 cm
11 skedar, längd 18,5 cm
Stämplade Glabo Rostfritt.

Bruksslitage
Anlupna skaft

Antal besök: 4 601