STOLAR, 6 st, design Sven Engström och Gunnar Myrstrand för Bodafors, 1960-tal.

32370. STOLAR, 6 st, design Sven Engström och Gunnar Myrstrand för Bodafors, 1960-tal.

Brännmärkta. Grön klädsel.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brännmärkta. Grön klädsel.

Smärre slitage.

Antal besök: 3 947