LAVOAR, med stenskiva, 1900-talets första hälft.

323673. LAVOAR, med stenskiva, 1900-talets första hälft.

Längd 83, bredd 55, höjd 105 cm.

Bruksslitage, slagmärken samt repor. repor i stenskiva.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 114