Garpenhus Auktioner
Konst
Måleri
VIKTOR TESSER. Landskap, olja på pannå, signerad.
323654. VIKTOR TESSER. Landskap, olja på pannå, signerad.
46x41 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
46x41 cm.
Garpenhus Auktioner
3 537