SMYCKEN samt MASCHETTKNAPPAR, 9 delar, silver, bl a B Sörling, 1900-tal.

323637. SMYCKEN samt MASCHETTKNAPPAR, 9 delar, silver, bl a B Sörling, 1900-tal.

1 armband, stelt, inre omkrets ca 21 cm.
2 kedjor, längd ca 47 - 59 cm
3 broscher, längd ca 3,3 - 4,2 cm
1 par maschettknappar, B. Sörling, längd ca 2,8 cm
2 hängen i form av kors.

Slitage, 1 kedja skadad. Kors samt lövformad brosch med gravyr. (Brosch med gravyr på baksidan.) Armband med bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

2 kedjor, längd ca 47 - 59 cm
2 hängen i form av kors.

Antal besök: 1 150