VÄGGRELIEF, stengods, kyssande par, Stig Lindberg, Gustavsberg, 1900-tal.

323623. VÄGGRELIEF, stengods, kyssande par, Stig Lindberg, Gustavsberg, 1900-tal.

Signerad Stig L på framsidan. Märkt Kundkontakt 1968 samt Gustavsberg på baksidan.
28 x 21 cm.

Bruksslitage, krackeleringar, två nagg på ena långsidan.

Gör en kostnadsfri värdering!

28 x 21 cm.

Antal besök: 2 636