HÖGTALARE, ett par, Stig Carlssons, Sonab, OA-12, 1970-tal.

323615. HÖGTALARE, ett par, Stig Carlssons, Sonab, OA-12, 1970-tal.

Höjd 46 cm
34x20 cm.
Märkta Sonab.
Etikettmärkta: Sonab Sweden Type OA12R, Dwg, No 5-0110102. Ser No 23890.

Design Stig Carlsson och Lars Lallerstedt.

Ej funktionstestade.
Mycket smutsiga.
Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 46 cm
34x20 cm.
Märkta Sonab.

Ej funktionstestade.
Mycket smutsiga.
Repor.

Antal besök: 8 510