GITARR, " 41"Western Guitar", Clifton.

3236070. GITARR, " 41"Western Guitar", Clifton.

Total längd 102 cm.

Bruksslitage, repor. Ej funktionstestad.

Tema

Månadsauktion januari

Gör en kostnadsfri värdering!

Total längd 102 cm.

Tema

Månadsauktion januari

Antal besök: 1 398