TAKLAMPA, med öppna kupor, behängd med prismor, 1900-talets första hälft.

323600. TAKLAMPA, med öppna kupor, behängd med prismor, 1900-talets första hälft.

Höjd ca 51 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 51 cm.

Slitage.

Antal besök: 625