HANS RIPA. Olja på duk, Amaryllis och tulpaner, signerad Ripa.

323570. HANS RIPA. Olja på duk, Amaryllis och tulpaner, signerad Ripa.

40 x 32 cm.

Hans Ripa (1912–2001)

Gör en kostnadsfri värdering!

40 x 32 cm.

Hans Ripa (1912–2001)

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 2 133