Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
GERHARD LUNDBERG. "Käringön", olja på duk, signerad.
323569. GERHARD LUNDBERG. "Käringön", olja på duk, signerad.
80 x 93 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
80 x 93 cm.
Göteborgs Auktionsverk
1 089