SMYCKEN, 5 delar, silver, bland annat Hedbergs, GD&Co samt P Ericsson, 1900-talets andra hälft.

323502. SMYCKEN, 5 delar, silver, bland annat Hedbergs, GD&Co samt P Ericsson, 1900-talets andra hälft.

Ring, justerbar, Hedbergs Dalsjöfors 1973.
Brosch, GD&Co Axelsson Malmö 1956.
Hänge med sten, Hedbergs Guld & boettverkstad Stockholm 1959, höjd ca 5 cm.
Brosch i form av blomma, Per Ericsson Stilsmycken Helsingborg 1952.
Hänge, otydlig stämpel, höjd ca 6 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 2 937