BO LANDBERG. Olja på duk, Vy mot gränden, signerad B Landberg.

323500. BO LANDBERG. Olja på duk, Vy mot gränden, signerad B Landberg.

46 x 26 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

46 x 26 cm.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 4 841