RADIOMÖBEL, Luxor, 1950/1960-tal.

323452. RADIOMÖBEL, Luxor, 1950/1960-tal.

Längd 80, bredd 41, höjd 80 cm.

Slitage samt skada på sladden.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 1 367