Metallbeslag samt läderspännen. Stämplad med Tre Kronor.
Längd 80 cm, bredd 26 cm, höjd 27 cm.
Slitage och påskrifter.
Nycklar saknas.
Slitage och påskrifter.
Nycklar saknas.