KOFFERT, militär, 1900-tal.

323382. KOFFERT, militär, 1900-tal.

Metallbeslag samt läderspännen. Stämplad med Tre Kronor.
Längd 80 cm, bredd 26 cm, höjd 27 cm.

Slitage och påskrifter.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och påskrifter.

Nycklar saknas.

Antal besök: 1 903