GUNGSTOL, "Nesto", Nässjö Stolsfabrik A/B, 1960-tal.

323317. GUNGSTOL, "Nesto", Nässjö Stolsfabrik A/B, 1960-tal.

Gungstol med lös dyna, Märkt: Nässjö stolsfabrik A/B - 1964, Nesto, Nässjö/Sweden, Färg: Gammalvit.
Bredd: 58, Rygghöjd: 112 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bredd: 58, Rygghöjd: 112 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 3 080