323291. STOLAR, 6 st, Ottosson & Karlssons Pinnstolsfabrik, Skillingaryd, 1900-tal.
3 Stolar, vita, varav två med fraktsedel: "Ottosson & Karlssons, Pinnstolsfabrik, Skillingaryd", Rygghöjder: 76,5 cm
3 Stolar, Rygghöjder: 83,5 cm.
Bruksslitage, fläckar.