STOLAR, 6 st, Ottosson & Karlssons Pinnstolsfabrik, Skillingaryd, 1900-tal.

323291. STOLAR, 6 st, Ottosson & Karlssons Pinnstolsfabrik, Skillingaryd, 1900-tal.

3 Stolar, vita, varav två med fraktsedel: "Ottosson & Karlssons, Pinnstolsfabrik, Skillingaryd", Rygghöjder: 76,5 cm

3 Stolar, Rygghöjder: 83,5 cm.

Bruksslitage, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, fläckar.

Antal besök: 2 881