VITRINSKÅP, ek, 1900-talets senare del.

323276. VITRINSKÅP, ek, 1900-talets senare del.

Delbart, överskåp välvt krön, vitrindel med hyllor. Underskåp med två lådor, skåp med hylla. Höjd 188, längd 105, bredd 44 cm.

Slitage, smärre märken och repor.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 046