SKYLTDOCKA, barnmodell, 1900 tal.

32326. SKYLTDOCKA, barnmodell, 1900 tal.

Höjd 122 cm.

Skador/slitage, saknar lock/del i rygg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 122 cm.

Antal besök: 2 028