LJUSPLÅT, mässing, 17/1800-tal.

323243. LJUSPLÅT, mässing, 17/1800-tal.

Längd ca 24 cm.

Slitage, smärre skada.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 24 cm.

Slitage, smärre skada.

Antal besök: 2 067