323236. SKYLTDOCKA, 1900-/2000-tal.
Löstagbara armar, händer, höft och ena benet. På fot av glas med metallfäste för montering i vad eller under foten. Remsor på huvudet, antiglid för peruk. Höjd 182 cm. Storlek S.
Visst slitage, förekomst av märken, smånagg, smärre skada på höften. Kläder medföljer ej.