SIGNIERT J. BECKER. Stilleben med röda och vita rosor, ovala inramade.
323167. SIGNIERT J. BECKER. Stilleben med röda och vita rosor, ovala inramade.
J. Becker (1900-talets konstnär); signerad i detta parti en målning på trä, på höger sida, gömd under ramen. Datering till 1940-talet, enkel oval matt, förgylld ram. Mått ca. 67 x 57 cm, målning 58 x 48 cm.