LAMPA, "Brasa", IKEA.

LAMPA, "Brasa", IKEA.
3231478. LAMPA, "Brasa", IKEA.

Diameter: 60 cm
Höjd: 22 cm.

Bruksslitage, repor och märken.
ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter: 60 cm
Höjd: 22 cm.

ej funktionstestad.

Antal besök: 1 588