HERRBERTJÄNT, "The Versatile Valet", John Corby Ltd, Windsor, England, 1900-talets andra hälft.

323103. HERRBERTJÄNT, "The Versatile Valet", John Corby Ltd, Windsor, England, 1900-talets andra hälft.

Etikettmärkt. Höjd ca 104 cm.

Slitage, stötmärken. Torkade / skadade gummihylsor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Etikettmärkt. Höjd ca 104 cm.

Antal besök: 2 810