HALVMÅNEBORD/MATSALSBORD med iläggsskiva, 1800-talets andra hälft.

323097. HALVMÅNEBORD/MATSALSBORD med iläggsskiva, 1800-talets andra hälft.

Höjd 74 cm, diameter 120 cm, iläggsskiva bredd 65,5 cm.

Ett par ben något sneda, fanerskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 571