BERTIL WIDBRANDT. orrar i vårlandskap, olja på duk, signerad Bertil Widbrandt.

323063. BERTIL WIDBRANDT. orrar i vårlandskap, olja på duk, signerad Bertil Widbrandt.

50 x 61 cm.

Bertil Widbrandt (1914–1988)

Gör en kostnadsfri värdering!

50 x 61 cm.

Bertil Widbrandt (1914–1988)

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 810