BYRÅ, 4-lådig, teak, 1960/70-tal.

323045. BYRÅ, 4-lådig, teak, 1960/70-tal.

Troeds. Modell Domi Monte. Design Nils Jonsson.
De två översta lådorna indelade i fack för bestick.
Längd 65 cm. Bredd 42 cm. Höjd 72 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 327