ANDY WARHOL. Mapp med 6 stycken reproduktioner, USA, tryckta i Tyskland, 1990.

323027. ANDY WARHOL. Mapp med 6 stycken reproduktioner, USA, tryckta i Tyskland, 1990.

40 x 31 cm.

Mapp med repor och märken
Reproduktionerna med lätt åldersslitage.

Andy Warhol (1928–1987)

Gör en kostnadsfri värdering!

40 x 31 cm.

Mapp med repor och märken

Andy Warhol (1928–1987)

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 905