BOEL SCHÖLDSTEIN. Parti tavlor, 10 st, blyerts och pastell, varav 1 signerad och daterad -94.

322975. BOEL SCHÖLDSTEIN. Parti tavlor, 10 st, blyerts och pastell, varav 1 signerad och daterad -94.

3 kompositioner, 70 x 100 cm
5 kompositioner i blyerts, 65x50 cm
1 etsning, 65x50 cm
Pastell ,70x50 cm, signerad och daterad -94.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

3 kompositioner, 70 x 100 cm
1 etsning, 65x50 cm

Bruksskick.

Antal besök: 763