KARMSTOLAR, 2 st, Axel Larsson, Modell 1522 för Bodafors.

322942. KARMSTOLAR, 2 st, Axel Larsson, Modell 1522 för Bodafors.

Formgiven 1935.

Slitage, fläckar, stötmärken, repor. Klädsel med omfattande slitage och fläckar samt skador. Knappar saknas delvis.

Gör en kostnadsfri värdering!

Formgiven 1935.

Antal besök: 1 689