MÄRKLIN 3021 och 3029, 12 vagnar växlar, räls, trafo med mera. LIMA Rc-loket, 3 vagnar med mera. Två plastbyggsatser tillkommer.

322909. MÄRKLIN 3021 och 3029, 12 vagnar växlar, räls, trafo med mera. LIMA Rc-loket, 3 vagnar med mera. Två plastbyggsatser tillkommer.

Märklin H0 växelström. LIMA H0 likström
Märklin cirka 35 böjda, 35 raka, 5 stoppbockar, 5 el.växlar, 6 manuella växlar, övergång.

Slitage och skador. Ångloket fungerar men behöver justering av relä. Övriga lok fungerar inte.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 510