LEKSAK i plåt, flygplan, Beechcraft "Skyline", i originalförpackning, Japan, 1950/60-tal.

322902. LEKSAK i plåt, flygplan, Beechcraft "Skyline", i originalförpackning, Japan, 1950/60-tal.

Batteridriven leksak i litograferad plåt
Propellerplan Beechcraft "Skyline" på hjul
Vingarna märkta AA N38031
T.N., Made in Japan
Längd 27 cm.

Bruksslitage
Förpackning med revor
Ej funktionstestat.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vingarna märkta AA N38031
T.N., Made in Japan
Längd 27 cm.

Bruksslitage
Förpackning med revor
Ej funktionstestat.

Antal besök: 4 850