322902. LEKSAK i plåt, flygplan, Beechcraft "Skyline", i originalförpackning, Japan, 1950/60-tal.
Batteridriven leksak i litograferad plåt
Propellerplan Beechcraft "Skyline" på hjul
Vingarna märkta AA N38031
T.N., Made in Japan
Längd 27 cm.
Bruksslitage
Förpackning med revor
Ej funktionstestat.