LEKSAK i plåt, "Clown the Magician", i originalförpackning, Japan, 1950/60-tal.

322877. LEKSAK i plåt, "Clown the Magician", i originalförpackning, Japan, 1950/60-tal.

"The star of the show", clown gö korttrick
Batteridriven leksak i litograferad plåt
Clown med tygklädsel
Höjd 31,5 cm
Förpackning märkt R.F, 207 83.

Bruksskick
Revor i förpackningens kartong
Ej funktionstetad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Clown med tygklädsel
Höjd 31,5 cm

Bruksskick
Ej funktionstetad.

Antal besök: 1 755