LEKSAK i plåt, clown med trummor, 1950/60-tal.

322838. LEKSAK i plåt, clown med trummor, 1950/60-tal.

Batteridriven eksak i litograferad plåt
Clown med klädsel i tyg
Trumma med texten Cragstan Melody band
Höjd 24 cm.

Bruksskick
Jackan och skjortkragen trasig
Stora trummans baksida trasig
Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Clown med klädsel i tyg
Höjd 24 cm.

Bruksskick
Stora trummans baksida trasig
Ej funktionstestad.

Antal besök: 1 504