322838. LEKSAK i plåt, clown med trummor, 1950/60-tal.
Batteridriven eksak i litograferad plåt
Clown med klädsel i tyg
Trumma med texten Cragstan Melody band
Höjd 24 cm.
Bruksskick
Jackan och skjortkragen trasig
Stora trummans baksida trasig
Ej funktionstestad.