GLASMÄSTARSPEGEL, 1900-tal.

GLASMÄSTARSPEGEL, 1900-tal.
322806. GLASMÄSTARSPEGEL, 1900-tal.

ca 115 x 48 cm.

Slitage, skador, lös del medföljer.

Gör en kostnadsfri värdering!

ca 115 x 48 cm.

Antal besök: 1 032