SNEDKLAFFSEKRETÄR, vitmålad, sent 1900-tal.

322805. SNEDKLAFFSEKRETÄR, vitmålad, sent 1900-tal.

Längd 86, bredd 43, höjd 98 cm.

Färgslitage samt fläckar.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Färgslitage samt fläckar.

Nycklar saknas.

Antal besök: 550